Пораз ''црвено-плавих'' на старту Турнира пријатељства

Фудбалери Борца рођени 2001. године и млађи поражени су данас у првом колу Турнира пријатељства од екипе љубљанске Олимпије резултатом 3:1. Словеначки тим је два гола постигао у раној фази утакмице, а стријелци су били Амир Фератовић у 8. и Гал Куреж у 14. минуту.

Трећи гол за Олимпију био је дјело Дамјана Јовановића у 54. минуту, да би коначан резултат, само минут касније, поставио Никола Турањанин. Сутра, другог дана турнира, Борац ће на стадиону у етно-селу Станишићи укрстити копља са Црвеном звездом, која је данас савладала РНК Сплит резултатом 4:0.

Меч између Борца и Црвене звезде почиње у 15:30 часова, а биће директно преношен на Спорт клубу 1.

ОЛИМПИЈА – БОРАЦ 3:1

стадион: Бродац, судија: Марко Таборин, помоћници: Жељко Текић и Бошко Лазић, делегат: Јован Максимовић.

БОРАЦ: Вуковић, Јовић, Арсић, Рогић (од 50. минута Дамјанић), Милојевић, Вребац, Амиџић (од 57. минута Врховац), Турањанин, Боснић (од 57. минута Ћетојевић), Стојичић (од 50. минута Латиновић), Божичковић.