Борац голом Даниловића савладао Дрину (Фото)

Фудбалери Борца забиљежили су нову побједу у Првој лиги Републике Српске побиједивши на Градском стадиону, у оквиру 25. кола (3. коло Лиге за шампиона), састав зворничке Дрине резултатом 1:0. Тренутак одлуке догодио се у 60. минуту, када је корнер са десне стране извео Иван Делић, лопту није успио да захвати капитен Борис Распудић, али јесте у срцу казненог простора други штопер Борца Немања Вејновић, који је потом одиграо повратни пас за Владана Даниловића, који не оклијева и сјајним ударцем "из прве" шаље лопту иза леђа голмана гостију Николе Анђелковића.

До краја сезоне преостало је да се одигра још седам кола, а у првом наредном ће Борац гостовати у Дервенти екипи Текстилца. У тој утакмици, шеф стручног штаба Вуле Тривуновић неће моћи да рачуна на асистента код синоћњег гола Немању Вејновића, којем је синоћ, у 86. минуту, показан трећи акумулирани жути картон.

БОРАЦ – ДРИНА 1:0

стријелац: 1:0 В. Даниловић (60.), стадион: Градски, гледалаца: 700, судија: Синиша Лазић (Приједор), жути картони: Кондић, Радоја, Даниловић, Вејновић (Борац), Пљеваљчић (Дрина).

БОРАЦ: Авдукић, Вејновић, Пузигаћа, Радоја, Распудић, Ђорђевић (од 78. минута Гузина), Кукић (од 46. минута Кунић), Делић, В. Даниловић, Буразор, Кондић (од 86. минута И. Даниловић). Тренер: Вуле Тривуновић.

ДРИНА: Анђелковић, Мазић, Ивановић (од 68. минута Драгутиновић), Стојановић (од 82. минута Марковић), Рашевић, Кикић, Васић, Стојанов (од 73. минута Радовић), Јокић, Ћосић, Пљеваљчић. Тренер: Миле Лазаревић.