Радован Перишић и Немања Бургић по три пута тресли мрежу Мркоњићана

Кадети и јуниори Борца гостовали су данас на стадиону Луке у Мркоњић Граду одговарајућим селекцијама Слободе, забиљежене су побједе у обје такмичарске категорије, а све дилеме око исхода у обје утакмице отклоњене су већ након првог полувремена.

Кадетски тим је посао са Мркоњићанима посао завршио након 15 минута, послије којих је стечена предност од три гола погоцима Михајла Амиџића у шестом, Богдана Мартића у 11. и Ђорђа Милојевића у 15. минуту. На 0:4 је у 55. минуту повисио Виктор Вребац, а коначан резултат је у истом минуту поставио фудбалер домаће екипе Петар Милановић.

Јуниори су били још успјешнији, уписавши побједу резултатом 1:7, а у првом полувремену су чак 6 пута затресли мрежу домаћег тима. Троструки стријелац били Радован Перишић (13, 20. и 24. минут) и Немања Бургић (28, 44. и 71. минут), један гол је постигао Борис Јагодић (15. минут), а једини погодак за домаће био је дјело Немање Ћубића у 33. минуту.

У сљедећем колу, које је заказано за 23. април, Борчеви кадети и јуниори ће угостити одговарајуће селекције Козаре из Градишке.

СЛОБОДА (МГ) – БОРАЦ 1:4

СЛОБОДА (МГ): Кљајић, Јовановић, Тешановић (од 75. минута Милојевић), Каиш, Савановић, Бањац, Ћулум (од 41. минута Кићановић), Милановић, Анђелић, Марковић, Новаковић (од 61. минута Галић).

БОРАЦ: Зељковић, Јовић, Арсић, Миладиновић (од 41. минута Врховац), Милојевић, Амиџић (од 41. минута Стојичић), Вребац, Боснић, Солдат (од 56. минута Дамјанић), Мартић (од 41. минута Турањанин), Ненад. Тренер: Милорад Билбија

ЈУНИОРИ

СЛОБОДА (МГ) – БОРАЦ 1:7

СЛОБОДА (МГ): Тешановић, Иличић, Антић, Кокеза, Ступар, Рожић, Вучковић, Митрић (од 45. минута Г. Маркановић), Вукотић, Ћубић, Видић.

БОРАЦ: Чађо, Дубравац, Прерадовић, Батар, Бановић, Јагодић, Бургић, Кузмановић, Мирчић, Ожеговић, Перишић. Тренер: Жељко Врањеш.