Половичан учинак на гостовању Козари

Борчеве млађе селекције које се такмиче у Омладинској лиги БиХ забиљежиле су половичан учинак у шестом колу на гостовању Козари из Градишке. Кадети су поражени резултатом 2:0, а побједу домаћем тиму донијели су Мирко Сладојевић у 30. и Коста Селак у 37. минуту.

Јуниори су стигли и до 18. бода забиљеживши тријумф резултатом 1:2. Црвено-плави су до предности стигли у 42. минуту преко Милоша Кукића, на 1:1 је у 61. минуту изједначио белмин Џигум, а да бодови крену пут Бањалуке, побринуо се Владан Даниловић осам минута касније.

У наредном колу, Борац ће на Градском стадиону дочекати бихаћко Јединство.

КОЗАРА – БОРАЦ 2:0 (2:0)

стријелци: 1:0 Сладојевић (30.), 2:0 Селак (37.), стадион: Градски у Градишци, гледалаца: 50, судија: Велибор Гиговић (Требовљани), жути картони: Селак, Сладојевић, Вукобратовић, Остојић (Козара), Солдат, Арсић (Борац).

КОЗАРА: Дончић, Коларевић, Качавенда (од 74. минута Томић), Гавриловић, Хамзић, Селак (од 73. минута Остојић), Вукобратовић, Кукавица (од 62. минута Клинцов), Сладојевић (од 75. минута Батић), Поповић (од 73. минута Рокић), Митраковић. Тренер: Дарио Вишњић.

БОРАЦ: Гашић, Милојевић, Вребац, Латиновић (од 41. минута Зорић), Солдат, Турањанин (од 36. минута Боснић), Курузовић, Васић, Јаворац, Ненад, Арсић. Тренер: Милан Станивуковић.

ЈУНИОРИ

КОЗАРА – БОРАЦ 1:2 (0:1)

стријелци: 0:1 Кукић (42.), 1:1 Џигум (61.), 1:2 Даниловић (69.), стадион: Градски у Градишци, гледалаца: 50, судија: Стојан Вукота (Градишка), жути картони: Вујат (Козара), Мирчић, Максимовић (Борац).

КОЗАРА: Бојанић (од 84. минута Ћујић), Спремо, Шукало, Угреновић, Нежић, Баштинац, Радмановић, Џигум, Вујат, Гвозден (од 79. минута Остојић), Кнежевић (од 22. минута Гаврић (од 71. минута Сабљић)). Тренер: Дарио Вишњић.

БОРАЦ: Добраш, Ожеговић, Јарић, Бановић (од 81. минута Амиџић), Батар, Јагодић, Бамбураћ (од 66. минута Бургић), Даниловић, Перишић (од 85. минута Прерадовић), Максимовић, Кукић (од 78. минута Мирчић). Тренер: Жељко Врањеш.