Гаврић и Вујмиловић бриљирали у побједама над Крупом

Предпионири и пионири Борца су у 3. колу Омладинске квалитетне лиге Републике Српске, група Запад, на Градском стадиону дочекали одговарајуће селекције Крупе и према истима били немилосрдни. Кадетски тим тренера Предрага Мајкића послао је чак 15 лопти у мрежу гостију, од чега 13 у првом полувремену, док су пионири Драгана Бенића постигли 6 голова мање.

Са нових пет голова, Александар Гаврић убједљиво чува лидерску позицију на листи стријелаца са 9 голова, а први пратиоци су му Марко Каурин из Рудар Приједора и члан нашег тима Игор Тривић са 4 гола.

У окршају предпионира два клуба, блистао је Александар Гаврић који је постигао 5 голова: у 2, 6, 17, 19. и 21. минуту. Два гола мање постигао је Игор Тривић (6, 15. и 22. минут), по два пута су мету погодили Сергеј Дамјанић (10, и 13. минут) и Алекса Врањеш (4. и 28. минут), а по једном су прецизни били Петар Самарџија (14. минут) и Милан Баралић (60.).

Најбољи појединац у пионирском дуелу био је Слободан Вук Вујмиловић, који је, попут Гаврића, постигао 4 гола, те се сада налази на прво мјесту најефикаснијих играча, испред саиграча Стефана Стојичића са четири гола. Вујмиловић је погађао мету у 10, 37, 42. и 45. минуту, два гола мање постигли су Давид Чавић (18. и 24. минут) и Саша Грбић (56. и 58. минут), а утакмицу је својим дебитантским голом у сезони закљућио Леонтије-Лука Драгољић.

Мајкићеви и Бенићеви изабраници ни након укпно шест мечева у лиги (по 3 у обје конкуренције) нису били приморани да ваде лопту из своје мреже, те захваљујући новим убједљивим побједама, сада су стигли до бројке 44 када су у питању постигнути голови!?

Прилику да наставе сјајан низ резултата предпионири и пионири ће имати сљедеће суботе, када гостују у Новом Граду екипи Слободе.

БОРАЦ – КРУПА 15:0 (13:0)

стријелци: 1:0 Гаврић (2.), 2:0 Врањеш (4.), 3:0 Гаврић (6.), 4:0 Дамјанић (10.), 5:0 Дамјанић (13.), 6:0 Самарџија (14.), 7:0 Тривић (15.), 8:0 Гаврић (17.), 9:0 Гаврић (19.), 10:0 Гаврић (21.), 11:0 Тривић (22.), 12:0 Јокић (27.), 13:0 Врањеш (28.), 14:0 Тривић (32.), 15:0 Баралић (60.), стадион: Градски, гледалаца: 50, судија: Немања Малић (Бањалука), жути картони: - .

БОРАЦ: Делић, Босанчић (од 31. минута Пенић), Макарић, Пуцар (од 31. минута Чобић), Тривић (од 32. минута Баралић), Јокић (од 31. минута Рауш), Гаврић (од 31. минута Даничић), Дамјанић, Врањеш, Самарџија, Рендић. Тренер: Предраг Мајкић.

КРУПА: Станојчић (од 31. минута Михајловић), Врањеш, Вуковић, Дуцан, Пејић, Драгић, Илић, Орозовић, Чивчић, Дуцановић, Станчевић (од 31. минута Гатарић).

БОРАЦ – КРУПА 9:0 (3:0)

стријелци: 1:0 Вујмиловић (10.), 2:0 Чавић (18.), 3:0 Чавић (24.), 4:0 Вујмиловић (37.), 5:0 Вујмиловић (42.), 6:0 Вујмиловић (45.), 7:0 Грбић (56.), 8:0 Грбић (58.), 9:0 Драгољић (61.), стадион: Градски, гледалаца: 70, судија: Драган Жарић (Котор Варош), жути картони: - .

БОРАЦ: Вуковић, Живковић, Бобић, Маљак (од 51. минута Рачић), Лугоња (од 45. минута Малбашић), Божић (од 55. минута Вукша), Грбић, Вујмиловић, Смиљић (од 45. минута Драгољић), Кујунџић (од 51. минута Радиша), Чавић. Тренер: Драган Бенић.

КРУПА: Илић, Гашић, Благојевић, Видовић, Вуковић, Грбавац, Никић (од 36. минута Тешић), Попадић, Бањац (од 24. минута Станојчић), Антонић, Стрика.