Пораз кадета, јуниорима бод против Зрињског

Кадети Борца поражени су у Бањалуци од Зрињског резултатом 1:4 у утакмици 24. кола омладинске Премијер лиге БиХ. Мостарци су до 25. минута стекли предност од три гола након што су голове постизали Љубић (2) и Крстановић. У 58. минуту на 1:3 је смањио Куленовић, док је коначан резултат поставио Шуњић два минута прије краја. Јуниори Борца и Зрињског, који се боре за освајање титуле, подијелили су бодове (0:0).

Што се тиче табеле, шест кола прије краја првенства кадети се налазе на седмом мјесту са 38 бодова, док су јуниори у својој конкуренцији трећи са 52.

У наредном колу Борчеви омладинци гостују у Зеници код Челика.

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 0:4

стријелци: 0:1 Љубић (2.), 0:2 Љубић (12.), 0:3 Крстановић (25.), 1:3 Куленовић (58.), 1:4 Шуњић (78.), стадион: Градски, гледалаца: 50, судија: Драган Петровић (Бањалука), жути картони: - .

БОРАЦ: Зељковић, Дубравац (од 65. минута Ненад), Свјетлановић (од 25. минута Прерадовић), Гвозденовић, Бургић (од 60. минута Јаворац), Бамбураћ, Мрзић, Мартић, Марић (од 84. минута Мирчић), Бановић, Вуковић. Тренер: Марко Тешић.

ЗРИЊСКИ: Медан, Карачић, Т. Шуњић, Ђордан, Крешић, Савић, Н. Шуњић (од 74. минута Рагуж), Џида, Крстановић, Розић (од 76. минута Кордић), Љубић (од 78. минута Божић). Тренер: Тео Крешић.

ЈУНИОРИ

БОРАЦ – ЗРИЊСКИ 0:0

стадион: Градски, гледалаца: 150, судија: Огњен Ваљић (Бањалука), жути картони: Петровић (Борац), Сушић (Зрињски), црвени картон: Дујмовић (Зрињски, 47. минут).

БОРАЦ: Пуповац, Јекић, Милић, Трнинић, Милосављевић, Поповић, Станковић, Зекановић, Микић (од 70. минута Триван), Перишић, Петровић. Тренер: Жељко Врањеш.

ЗРИЊСКИ: Дујмовић, Миличевић (од 90. минута Зеленика), Кожул, Беванда, Радељић, Крталић, Вукша (од 60. минута Микетек), Вулић, Сушић (од 49. минута Милетић), Чавар (од 88. минута Албијанић), Багарић (од 65. минута Сабљић). Тренер: Ненад Гагро.