Трнинић у судијској надокнади донио предност пред реванш

Јуниори Борца направили су данас одличну увертиру за дерби утакмицу четвртфинала Купа БиХ коју сениорски тим игра данас од 18 часова на Градском стадиону против Жељезничара. Изабраници Жељка Врањеша су данас на стадиону у Крупи на Врбасу, у првом мечу четвртфиналне фазе омладинског куп-такмичења, резултатом 1:0 савладали мостарски Вележ, а једини гол на утакмици постигао је капитен Бранко Трнинић у првом минуту судијске надокнаде. Реванш утакмица заказана је за 16. март у Врапчићима.

БОРАЦ – ВЕЛЕЖ 1:0

стријелци: 1:0 Трнинић (90+1.), стадион: у Крупи на Врбасу, гледалаца: 50, судија: Драган Скакић (Градишка), жути картони: Кајкут (Борац), Агић (Вележ).

БОРАЦ: Кајкут, Јекић, Субић (од 80. минута Бубић), Батар, Бабић, Трнинић, Поповић, Микић (од 85. минута Милаковић), Зекановић, Мајетић (од 55. минута Станковић), Перишић (од 57. минута Триван). Тренер: Жељко Врањеш.

ВЕЛЕЖ: Бошњак, Чустовић (од 73. минута Аговић), Мешукић, Ајанић, Наздрајић, Агић, Обрадовић, Бркан (од 57. минута Халиловић), Мрган, Видовић (од 86. минута Зукић), Ђермановић. Тренер: Енес Спахић.