Борац застао у Илијашу

Послије два везана тријумфа над екипама Домаљевца (1:3) и Гацка (3:0), одбојкаши Борца забиљежили су и нови, укупно пети пораз у Премијер лиги изгубивши у Илијашу од истоименог домаћина резултатом 3:1. Борцу је припао први сет резултатом 20:25 и изгледало је да су наши одбојкаши на правом путу да забиљеже четврту лигашку побједу, међутим Илијаш је заиграо знатно ангажованије и наредна три сета ријешио резултатима 25:19, 25:22 и 26:24.

Након 8 одиграних кола Борац се налази на седмом  мјесту на табели са учинком од три побједе и пет пораза и са 10 бодова. До краја 2015. године Борчеви одбојкаши ће одиграти још три утакмице, а прва је заказана за 4. децембар, када ће у дворани Борик гостовати трећепласирани Какањ.