Кадетима бод у Приједору, Славиша Максимовић одвео јуниоре до девете побједе

Кадети Фудбалског клуба Борац, након "нуле" са Челиком на домаћем терену у протеклом колу, данас су поново одиграли меч без голова, овог пута са Рударом у Приједору, што им је укупно четврти неријешени резултат у досдашњем току сезоне, уз пет побједа и два пораза, и након 11 утакмица налазе се на шестом мјесту на табели са 19 бодова.

Јуниори су данас забиљежили девети тријумф у шампионату савладавши одговарајући селекцију Приједорчана резултатом 0:1, а побједоносни гол у 16. минуту постигао је Славиша Максимовић. Изабраници Жељка Врањеша четири кола прије краја јесењег дијела шампионата заузимају лидерску позицију са 28 бодова, једним више од Зрињског и пет више од Сарајева.

У 12. колу омладинске Премијер лиге Борчеве млађе селекције ће дочекати тимове Славије.

КАДЕТИ

РУДАР – БОРАЦ 0:0

стадион: Градски у Приједору, гледалаца: 70, судија: Зоран Грбић (Приједор), жути картони: Кадирић (Рудар), Бамбураћ, Ненад (Борац).

РУДАР: Качавенда, Јосиповић, Живанић, Стојић (од 55. минута Јаворић), Кадирић (од 75. минута Топаловић), Павловић, Бујић (од 59. минута Мармат), Дрљача, Јањушић, Ковљен, Половина. Тренер: Срђан Марјановић.

БОРАЦ: Чађо, Дубравац (од 58. минута Вуковић), Гускић, Гвозденовић, Бамбураћ (од 62. минута Поповић), Шеварика (од 46. минута Бркић), Ненад (од 78. минута Курузовић), Куленовић, Марић, Бановић (од 65. минута Нинковић), Радић. Тренер: Мирослав Балабан.

ЈУНИОРИ

РУДАР – БОРАЦ 0:1

стријелац: 0:1 Максимовић (16.), стадион: Градски у Приједору, гледалаца: 70, судија: Драган Петровић (Бањалука), жути картони: Максимовић, Петровић, Микић, Поповић, Пуповац (Борац).

РУДАР: Унијат, Мандић (од 46. минута Радановић), Гаврановић, Давидовић, Петковић, Ковачевић, Палић, Стојић (од 33. минута Махмутовић), Ћатић, Радановић, Мухић. Тренер: Зоран Бујић.

БОРАЦ: Пуповац, Тица, Петровић, Милић, Бабић, Трнинић, Поповић, Станковић (од 46. минута Микић), Максимовић (од 85. минута Батар), Перишић (од 60. минута Триван), Зекановић (од 80. минута Јекић). Тренер: Жељко Врањеш.