''Црвено-плави'' поражени у Дервенти

Фудбалери Борца поражени су у Дервенти од домаћег Текстилца, члана Прве лиге Републике Српске, резултатом 2:0 у посљедњој припремној утакмици пред почетак нове сезоне Премијер лиге и дуел са сарајевским Жељезничаром, који је заказан за 26. јул на Градском стадиону са почетком у 20 часова. Домаћи су питање побједника ријешили за само два минута, погоцима у 78. и 80. минуту. Водећи гол за тим Текстилца постигао је Глишић, а коначан резултат поставио је Ђукић.

Шеф стручног штаба Владо Јагодић на терен је послао комбиновани састав, без фудбалера који би требало да заузму мјесто у стартној постави у дуелу са тимом са Грбавице, а између статива црвено-плавог гола дебитовао је 33-годишњи Бојан Јовић, који је у Борац стигао из румунског Чехлаула.

Дерби утакмица првог кола Премијер лиге између Борца и Жељезничара се, како рекосмо, игра у недјељу од 20 часова уз директан пренос на Моја ТВ. Снимак утакмице моћи ће да се погледа исто вече на БХТ1 са почетком у 23:55.

(борац-спорт, фото: Никола Кулага)