Борац пет од пет

Првих пет кола Лиге за првака рукометаши Борац m:tel-а одрадили су без грешке. "Црвено-плави" су протеклог викенда, у утакмци петог кола, савладали Коњух у Живиницама резултатом 24:28 и преосталих пет мечева дочекују са шест бодова више од другопласираног Градачца, који је у петом колу поражен од зеничког Челика

Прво полувријеме меча у Живиницама завршено је резултатом 12:11, да би Борац у првих седам минута другог дијела постигао четири везана поготка и преокренуо резултат у своју корист (12:15). Стечену предност Борчеви рукометаши успјешно су лували до краја, а у појединим тренуцима вођство нашег тима достизало је и пет голова "вишка".

Најефикаснији у тиму Борца и уједно најефикаснији играч на мечу био је Срђан Тривунџа са 10 голова, док је голман Бењамин Бурић уписао 17 одбрана. У домаћем саставу седам голова постигао је Емир Рахимић.

У наредном колу, које се игра већ у сриједу, Борац поново гостује и то екипи Извиђача.

КОЊУХ – БОРАЦ m:tel 24:28 (12:11)

дворана: Градска у Живиницама, гледалаца: 300, судије: Амар и Дино Коњичанин (Високо), седмерци: Коњух 4 (3), Борац m:tel 5 (5), искључења: Коњух 4 минута, Борац m:tel 4 минута, црвени картон: Семир Мемић (Коњух, 51. минут)

КОЊУХ: Камберовић (9 одбрана), Хусић, Мухић 2, Рахимић 7 (3), Пејкушић, Дедић, Зилџић 3, Смајић 4, Бегић 3, Туфекчић 3, Хаџиомеровић 1, Суљановић, Мемић 1, Сухоњић. Тренер: Емир Јунузовић.

БОРАЦ m:tel: Врањеш, Јанковић 1, Грађан, Херцеговац, Тешић, Црногаћа, Б. Бурић (17 одбрана, 1 седмерац), Микић 1, Хасељић (2 одбране), С. Бурић 5, Рађеновић 2, Обрадовић, Делић 1, Тривунџа 10, Малиновић 6, Милас 2. Тренер: Јовица Цветковић.