Рашчић погодио за бод (Видео)

Борцу бод против Сарајева.

Бањалучки Борац нажалост није успио да савлада екипу Сарајева у великом дербију 25. кола Премијер лиге. "Црвено-плави" су ремизирали са тимом са "Кошева" резултатом 1:1, али су се и упркос томе вратили на треће мјесто на табели са 44 бода, колико има и четвртопласирани Олимпик, али Борцу у прилог иду и гол-разлика и међусобни скор.

Први гол на мечу постигли су гости и то већ у 11. минуту утакмице, када је након велике грешке Марчетића Мелуновић затресао мрежу. Коначан резултат у 65. минуту поставио је бивши играч Сарајева Адмир Рашчић, којем је ово први погодак за Борац у званичним утакмицама. Борац је у 87. минуту могао стићи и до другог гола, али је Кантар, након центаршута Малетића, погодио стативу.

У наредном колу, сљедећег викенда, фудбалери Борца гостују у Врапчићима екипи Вележа.