Други пораз ''црвено-плавих'' (Фото)

Кошаркаши ОКК Борац уписали су и други пораз на 12. турниру "Радивој Кораћ" пошто су, након неуспјеха у дуелу са Војводином, поражени и од београдског Бека резултатом 82:92. Посљедњу утакмицу ОКК Борац игра у недјељу од 9:30 против домаћина турнира, екипе Радивоја Кораћа.

Прву четвртину "црвено-плави" су одиграли ван ритма, дозволивши формалним домаћинима да већ крајем тог десетоминутног квартала стекну двоцифрену предност (20:10). Да ће други период бити знатно бољи по наше кошаркаше, показао је старт тог дијела игре и погођени шутеви за три поена Срђана Лончара и Марка Блаза за 22:18. У посљедњим секундама друге четвртине ОКК Борац је пропустио прилику да преко Стефана Дамјановића изједначи резултат, па је након двије дионице резултат гласио 40:38.

Половином трећег периода на семафору је писало 52:51, након чега су Београђани, испоставиће се касније, у наредним минутима, преломили меч. Прво је тим Бека постигао тројку са звуком сирене за 55:51, потом из контранапада поентирао за 57:51, а затим новом тројком са истеком напада стигао до предности од 9 поена (60:51), која је до краја меча била неухватљива за ОКК Борац.